ماژول ترنسیور وایرلس NRF24L01   PA   LNA دارای فرکانس 2.4GHz و برد 1800 متر
ماژول ترنسیور وایرلس NRF24L01   PA   LNA دارای فرکانس 2.4GHz و برد 1800 متر ماژول ترنسیور وایرلس NRF24L01   PA   LNA دارای فرکانس 2.4GHz و برد 1800 متر ماژول ترنسیور وایرلس NRF24L01   PA   LNA دارای فرکانس 2.4GHz و برد 1800 متر ماژول ترنسیور وایرلس NRF24L01   PA   LNA دارای فرکانس 2.4GHz و برد 1800 متر ماژول ترنسیور وایرلس NRF24L01   PA   LNA دارای فرکانس 2.4GHz و برد 1800 متر
کد انبار : 269-119-1231
مدل کالا : NRF24L01P-1800M
جستارش : A1-06-0205B
موجودی: 3
قیمت:
1,038,070 تومان
تعداد: - +
   - یا -
کاربرد ماژول NRF24L01 با برد 1800 متر:
  1. ماوس بی سیم، کیبورد
  2. جوی استیک
  3. ساعت های ورزشی
  4. سیستم های هشدار و امنیتی
  5. اتوماسیون خانه
  6. تجهیزات هوشمند ورزشی
  7. پروژه های صنعتی و غیر صنعتی
مشخصات ماژول NRF24L01 با برد 1.8 کیلومتر:
  1. آنتن 2.4 گيگاهرتز روي بورد
  4. Auto Acknowledge
  5. Re-Transmit Auto
  6. Multiceiver با 6 ديتا پايپ
  7. داراي 32 بايت FIFO بصورت مجزا براي TX و RX
  8. پايه هاي ورودي با تحمل ولتاژ 5 ولت
  10. حداقل نياز به قطعات جانبي جهت راه اندازي
  11. ترتيب پايه ها:VCC ، CE، CSN، SCK، MOSI، MISO، IRQ
مستندات:
دیتاشیت NRF24L01P-2.4GHz
Description:
This module uses the newest 2.4GHz transceiver from Nordic Semiconductor, the nRF24L01+. This transceiver IC operates in the 2.4GHz band and has many new features! On board PA and LNA make it transmit over 1km easily.
Maximum operating voltage of this module 3.6V. CE pin could not survice voltage over 3.6V. Otherwise the module might be damaged.
Application:
Wireless Mouse, Keyboard, Joystick
Keyless Entry
Wireless Data Communication
Alarm and Security Systems
Home Automation
Intelligent Sports Equipment
Telemetry
Features
2.0V~3.6V power supply
On-board ceramic 2.4GHz Antenna
1.8Km transmission Range
250kbps to 2Mbit Data Rate
+22dB Max transmitting power
-40 ~ +85 Centigrade working temperature
Software selectable channel from 2400MHz to 2525MHz (125 Selectable channels)
Pins broken out : VCC, CE, CSN, SCK, MOSI, MISO, IRQ, GND
Standard 0.1" (2.54mm) spacing pins