برد محافظ و رگولاتور ماژول های NRF24L01P
کد انبار : 560-119-1571
مدل کالا : 24L01REGL
جستارش : A1-11-0705B
به روز آوری : 2 روز پیش
موجودی: 1
قیمت:
66,110 تومان
تعداد: - +
   - یا -
محافظت از ماژول های NRF24L01P در برابر تغییرات ولتاژ بسیار مهم است لذا با استفاده از این برد محافظ که دارای یک رگولاتور با خروجی 3.3 ولت است می توان توان این ماژول ها را با اطمینان بالایی تامین کرد. برد محافظ و رگولاتور ماژول های NRF24L01P دارای فرستنده با فرکانس 2.4GHz و رگولاتور 3.3v است. این برد ولتاژ لازم را برای ماژول های nrf24l01p را تامین نموده و به راحتی قابل استفاده می باشد.در طول انجام عملیات، ماژول توانی کمتر از یک LED مصرف می کند. در زمان دریافت اطلاعات، مصرف توان حدود ۱۲ mA و در زمان ارسال اطلاعات برابر با ۱۱ mA می باشد. با توجه به برگه مشخصات ماژول، کاربر می تواند آن را در حالت صرفه جویی خودکار توان تنظیم کند.
  1. کنترل وایرلس
  2. شبکه های صنعتی
  3. اتوماسیون منازل
  1. وزن: 6gr
  2. جریان: 12.3mA
  3. پروتکل ارتباطی: SPI
  4. ولتاژ ورودی: 3.3 ~ 5v
  5. فرکانس کاری: 2.4GHz
  6. اتصال آسان به nRF24L01
  7. بازه دمایی کارکرد: 40C ~ 85C-
  8. اندازه: 26mm×19mm×12mm
  9. فرستنده و گیرنده به برد محافظ متصل می‌شود
  10. کار کردن با قدرت کم و یا متوسط از طریق آمپلی‌فایر
  11. رگولاتور، ولتاژ 3.3v را برای راه اندازی ماژول nrf24l01 فراهم می‌کند.
Description:
This 5V-3.3V VCC Adapter Board for NRF24L01 Wireless Module enables you to use NRF24l01 type transceivers on 5V systems like Arduino.
It regulates the 5V input to 1.9~3.6V DC and incorporates bypass capacitors for reliable operation. The NRF24L01 utilizes Enhanced ShockBurst (ESB) protocol to support two-way data packet communication with packet buffering, packet acknowledgement and automatic re-transmission of lost packets.
Applications:
Home automation
Sensor networks
Industrial wireless control
Features:
Input Voltage: 5V DC
Output Voltage: 3.3 DC
Current: 12.3 mA
8 Pin NRF24L01+ Module
A simple socket board which is for NRF24L01 wireless module
Dimension: 26 x 19 x 12mm